| Andrei_gta a întrebat:

Cum pot trimite niste acte in Spania fara sa dau o caruta de bani la curier?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin cei care vin cu pachete in romania, mai mult ca sigur ca in orasul in care stai sunt 2/3 firme care aduc sau trimit pachete

1 răspuns:
cristian
| cristian a răspuns:

Daca sunt doar copii legalizate la notar le poti trimite si prin FAX.
Mai poti trimite si prin soferii care fac curse saptamanale in Spania.Important este ca sa-i cunosti cat de cat, ca sa poti avea incredere. Le pui intr-un plic inchis pe care treci si eventuale numere de telefon ale destinatarului din Spania precum si al tau. Poti lua si numarul soferului de telefon si numarul microbuzului.Stabilesti cand acesta ajunge in Spania si stabilesti contactul cu destinatarul din Spania. Oricum o mica atentie acolo pentru sofer si tot mai ieftin iesi.