| ilinca98 a întrebat:

Cum poti afla un numar daca te suna cu nr privat? (fundita)

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Daca mergi la Orange, dar si asa trebuie sa le dai un motiv bun pentru care ti-ar spune. Eventual daca te tot suna cineva cu nr privat si te hartuieste/te injura etc si vrei sa-l dai in judecata sau mai stiu eu ce. Asa ca ti s-a nazarit tie ca vrei sa stii nu cred ca iti zice pentru ca sunt informatii confidentiale.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se poate afla un număr care te apelează pe privat, firma de telefonie mobilă îţi pune la dispoziţie cel mult lista ta de apeluri efectuate, nu primite.
Activează căsuţa vocală, ea taxează şi poate încetează cu apelurile.
Pa, pa.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu poti.De aia se spune nr privathappy

| YukiMrM a răspuns:

Alexrazvan si tu esti un pustan de ala SF? laughing

du-te la operatorii de telefonie spune-le ca te suna cineva si te hartuieste te ameninta. din astea si daca nu merge bagai 3 sute in buzunar big grin

| Ea12345 a răspuns:

Te duci la centru, spui un motiv plauzibil, dai si ceva si ti-l zic ei.happy

| karellen a răspuns:

Nu poti. doar daca mergi la operatorul de telefonie mobila cu hotarare judecatoreasca. sau daca lucrezi la SRIwinking

| alexutzu00791 a răspuns:

Il intrebi ce numar are

| Flinn a răspuns:

La politie

| bmcriss a răspuns:

Simplu, nu poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate... mai cauta pe net ca gasestiwinking

| a răspuns:

Din cate stiu eu, se poate daca ai mesageria activata si respingi apelul iti va veni un masaj cu numarul cate te-a apelat.

| Im.GIulee a răspuns:

Nu ai cum.

| activ a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa afli

| aaaaaaaaaa14 a răspuns:

Numai hackeri pot gasi nr ascunse. Exista ceva programe pentru asa ceva. Dar licienta lor costa peste 100$