| user5466955 a întrebat:

Pot afla ce numar ma suna cu numar privat? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Suni la operatori

4 răspunsuri:
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Pai te poti duce la un magazin de la firma de la care ai uh telu de ex cosmote... te duci la germanos sau internity si ceri desfasurator si asa afli nr...sau varianta 2 suni la politie :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu suni la operatori doamne ce raspuns

| xK74l1nx a răspuns:

Pey de exemplu daca esti pe cartela nu il poti afla... dar daca esti pe abonament suni la relati cu clienti si ei iti vor spune tot... Sper sa reusesti.Peace! FUNADA?hee hee

| Asterias a răspuns:

La operatoti suni degeaba. Am sunat eu la relatii cu clientii la Cosmote si au zis ca nu-mi pot da raspuns, ci sa caut in telefon la setari ca s-ar putea sa aiba restrictionare pentru numere ascunse. Am spus si ce marca de telefon am si n-au stiut sa-mi spuna unde as putea sa gasesc, in setari, optiunea respectiva. Asa ca?