| Mădăă14 a întrebat:

Cum poti afla un numar privat? Ma tot suna cineva, de multe ori pe zi... e chiar enervant. Nici macar nu vorbeste.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Instaleaza call blocker si la setari pune restrictii pentru apelurile cu numar necunoscut.

| kzd a răspuns:

Nu mai raspunde...

| Mădăă14 explică (pentru kzd):

Pai am inceput sa nu ii mai raspund, dar ala ma tot suna. Parca-i disperat.

| Lou222 a răspuns:

Nu poti afla.iar politia o sa spuna ca este un lucru. minor si nu te va ajuta...

| andri22 a răspuns:

Nu merge numai daca esti pe abonament te duci la aia cu sevicii

| sharlyn a răspuns:

Nu cred ca este nici o solutie doar daca mergi la politie.

| Burondo a răspuns:

Daca esti pe Vodafone. fa-ti un myvodafone..sau asa ceva se numeste. si ai undeva pe site-ul lor un loc unde poti vedea lista cu numerele care le-ai sunat te-au sunat :D NU stiu daca merge si in alta retea.
https://www.vodafone.ro/personal/index.htm

| Mădăă14 explică (pentru Burondo):

Off... sunt pe Orange crying.Dar mersi oricum big grin

| Burondo a răspuns (pentru Mădăă14):

Incerca ar trebui sa aiba si ei asa ceva :D http://www.orange.ro/ la contul meu :D

| docfunny a răspuns:

Cum au zis si altii, singura ta solutie este sa iti blochezi apelurile necunoscute. Am patit si eu ceva de genu, si indiferent de retea, de la reprezentanta nu poti afla numarul, iar politia nu face nimic atata timp cat cel ce te suna nu te ameninta in vreun fel sau ceva... straight face

| popalexmarian a răspuns:

Du-te la Orange si afla ei stai linistita. Sfatul meu. Spune-mi daca te-a ajutatwinking