| Iriiiii a întrebat:

Ce tot are messengerul asta? angry deci eu am o poza la avatar, si prietenilor mei le arata alta poza care am avut-o mai demult. ce sa fac? trebuie sa imi instalez din nou messengerul? nu prea vreau pentru ca pierd niste conversatii importante pentru mine crying

3 răspunsuri:
| oanna2011 a răspuns:

Salveaza.ti convorbirile. apoi instaleazal. sau iti pui poza la avatar apoi iesi si intrii iar happy

| OanaMariaG a răspuns:

Da un restart la pc si mie mi se intampla

| Sandra22 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, daca gasesc o solutie, te anunt! :*