GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îi explici. Părul în faţă e lăsat mai lung şi mai scurt pe partea stângă şi dreapta. Restul ţi-l faci tu cu gel să-l ridici etc. Baftă!

| Kenny a răspuns:

Tragi la imprimanta imaginea si ii zici: "Nenea, ori ma tunzi asa, ori iti sparg ochelarii!" laughing
Glumesc, dar in orice caz, ideea cu imprimanta merge.

| anss23 a răspuns:

Pai scoate-o la imprimanta si ii duci poza.winking

| Asdfasdefta a răspuns:

O pozezi pe telefon sau o tragi la imprimanta si i-o arati.Eu asa fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zis mai bine cand te duci la frizer sai arati poza e mai bine decat sai explici sper sa-ti fie de fols raspunsul meu id meu steluta_bleak

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu telefonul e cel mai binehappy sau poate daca este celebra au ei un catalog cu asa ceva ca eu am vazut intr-un salonhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I zici ca vrei o freza de cocalar si sigur tio face pe asta laughing)rolling on the floor

| Rares_1833 a răspuns:

Pur si simplu! Tu ai sa printezi foaia dandu-i frizerului, dupa care o sa ti-o aranjezi asa incat sa iti stea bine! Bafta

| Sოﺁℓε ƒօг ოεε a răspuns:

Ii duci poza laughing

| evyyy30 a răspuns:

Cel mai bine e sa printezi poza si sa o arati frizerului...eu asa fac de fiecare data happy

| Guti1 a răspuns:

Cu telefonu e cel mai binehappy sau poate daca este celebra au ei un catalog cu asa ceva ca eu am vazut intr-un salonhappy