| cosminboy12 a întrebat:

Cum sa cumpar de pe olx cu livrare cu verificare si sa desfac produsul inainte de a da banii funda!

3 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Salut,pe Olx.ro,unele anunturi au in dreptul lor un colet desenat cu verde sau albastru..La acele anunturi poti verifica coletul la sosire..plata e intre 10 si 20 de lei(depinde de greutatea coletului), bineinteles, poate fi si mai scumpa livrarea.Dar daca vrei neaparat sa cumperi ceva de pe olx, il poti suna pe cel care vinde produsul si ii poti spune sa iti trimita produsul prin Fan Courier..Plata transportului o faci tu sau vanzatorul, vorbesti cu el si va intelegeti..Numai bine!

| CristiAndrei28 a răspuns:

Faci comanda dorita la ei pe site si cand ti-o aduc acasa verifici ce ai comandat si platesti

| Pαтяıcκ a răspuns:

Salut, pai intrii site-ul olx, dai pe produsul dorit, si te uiti sub numarul de telefon(sau orasul, nu mai tin minte exact), daca scrie "LIVRARE CU VERIFICARE" inseamna ca poti sa verifici cand iti vine produsul, iar daca nu scrie asa, poti da click tot acolo pe "Cere-i livrare cu verificare", daca vrei mai multe detalii lasa-mi mess-ul tau si te voi ajuta, bafta happy!