| KosmYnTDR a întrebat:

Cum sa fac la un Nokia 5230 si nu stiu cum sa fac ca filele trimise prin bluetooth sa se salveze pe cardul de memorie! Idei sad?

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Deci.
Nu ai o setare anume pentru ce primesti prin bluetooth,ca alea se duc la mesaje si de acolo le salvezi.
Dar, poti sa setezi la muzica, imagini, video, memoria in uz.Te duci in galerie la fiecare folder-daca ai altele facute de tine, si schimbi setarile din memoria telefonului in cartela de memorie.
La mesaje daca vrei faci la fel.