| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi schimb parola de la adresa de e-mail daca am uitat raspunsurile la cele 2 intrebari?

Răspuns Câştigător
| xDDD a răspuns:

Intri pe yahoomail.com dai pe am uitat parola si dupa aia iti cere sa bagi alternate email. email`u pe care l-ai folosit cand ti-ai facut id`ul. bagi acel id. dupa aia intri pe mail`ul acela si schimbi parolahappy. Mult noroc.

2 răspunsuri:
| DaNyEl64 a răspuns:

Intra in messenger:
dai la: messenger>my account info>
acolo iti intra pe o pagina
> change password > acolo pui parola veche dupa aia parola noua si din nou parola noua

| DaNyEl64 a răspuns:

Daca nu ai alternate mail urmeaza pasi mei