| Andrei_Gherman_1996 a întrebat:

Cum sa pari un fotograf profesionist?

9 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Nu ai cum să pari ceva ce nu ești. Tu faci ce-ți cere clienta și atât. Dacă vrei poze nud, dai un anunț în care specifici că vrei fete dispusă să pozeze gratis așa.

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Te apuci si faci poze sau fotografiezi random orice, le editezi le postezi pe net si vezi ce iese. iti trebuie un dslr si diferite unghiuri, cadre si cateva cunostinte de ultima ora.

| Andrei_Gherman_1996 explică (pentru Ionut_Pavel_1993):

Pai nu le place abordarea laughingdaca le zic de poze nud ori budoir zici ca le violezi laughing

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns (pentru Andrei_Gherman_1996):

Le dai un leu

| Andrei_Gherman_1996 explică (pentru Ionut_Pavel_1993):

Gratis laughing) baai

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns (pentru Andrei_Gherman_1996):

Nimic nu e gratis... daca ceva e gratis tu esti moneda.

| Andrei_Gherman_1996 explică (pentru Ionut_Pavel_1993):

Am si diploma acreditata laughingdar tot degeaba

| Drsss a răspuns:

Altii vor sa fie si tu vrei sa pari. ciudat