| alex_5055 a întrebat:

Cum sa sterg un monitor de laptop am intrebat pe cineva si mi-a zis ca nu trebuie sters cu nimic e adevarat daca nu cu ce sa-l sterg? Va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Exista solutii de curatat tft-uri de laptop in aproape orice magazin de specialitate. Exista si servetele speciale care nu zgarie pelicula protectoare.
Shin.

| Kyky a răspuns:

De obicei eu il sterg cu un disc de vata demachiant. Poti sa-l stergi si cu o carpa moale, tot ceea ce conteaza e sa nu apesi. happy

| just|breathe a răspuns:

Sterge-l cu alcool combinat cu apa. O sa se stearga foarte bine si nu are ce sa ii faca rau monitorului pentru ca se evapora imediatwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il sterg cu o bucata de piele moale umedahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Șterge foarte bine și Pronto Pulisce e Rivitalizza Aleo Vera.
Cu două pulverizări și o cârpă moale îl faci ca nou.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i deasupra folie alimentara, intindeo bine, si lipesteo pe spate cu scoci lat.se vede foarte bine si nu se mai murdareste.