| enemyhay a întrebat:

Cum scap de asa-zisa burta...am un colacel, porneste din solduri, si se continua in fata.
cine stie cea mai bune metoda de slabit, poate ma ajuta cu un raspuns
multumesc anticipat
si sa va zic un lucru, urasc abdomenele!
stima!

3 răspunsuri:
| ChildrenOfBodom a răspuns:

Buna, si eu am aceias problema deci te inteleg perfect.
Cea mai buna metoda este: sa consumi cat mai multe cruditati(mazare cruda, salate)
2) sa nu mananci paine.
3) cat mai mult sport
4) daca esti intre varste cauta in farmacie ceai verde de slabit iti zic te ajuta fm si pe mine vara asta am pierdut 5 kg.
Funda?

| sky_6636 a răspuns:

Redu ciocolata, painea si nu mai manca seara
si fa putina miscare, dar cele mai bune ar fi abdomenelehappy

| razvanyoung a răspuns:

Fara abdomene e mult mai greu!