| enemyhay a întrebat:

Cum scap de asa-zisa burta...am un colacel, porneste din solduri, si se continua in fata.

cine stie cea mai bune metoda de slabit, poate ma ajuta cu un raspuns

multumesc anticipat

si sa va zic un lucru, urasc abdomenele!

stima!

5 răspunsuri:
| Alynutzaaa a răspuns:

Urasti abdomenele, dar pentru rezultate e nevoie si de putin efort si in mod special sa ai mukta vointa!

In primul rand e nevoie de reducerea meselor, dar in asa fel incat sa nu te afecteze! Cea mai buna metoda e sa nu mai mananci nimic dupa ora 7 seara si sa respecti cele 3 mese principale (pe cat posibil la aceleasi ore )

Nu in ultimul rand ai nevoie de exercitii fizice. daca nu ai posibilitatea sa mergi la sala, aici ai niste exercitzii care nu necesita abdomene : http://www.youtube.com/watch?v=Sz1cV5StGU8&feature=related

La treaba!

| Dragotta a răspuns:

Du-te la medic el stie ce sa faci.Si apropo ca exercitii fizice incearca sa ursi si cobori scarile de cateva ori pe zi

| ionik13 a răspuns:

Incearca ce- lu- les.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Am si eu. Cand reusesti, ma anunti si pe mine ce si cum.

Lasand gluma laoparte, fa sport, alearga cateva ore pe zi, ai mai multa grija la ce mananci. Nu te astepta sa slabesti de pe o zi pe alta.

| Trixx a răspuns:

Cea mai buna metoda pentru slabit este 100% sportul. Tae bo sau fitness. De asemenea si mancarea sanatoasa e foarte importanta.