| Anonim2938 a întrebat:

Cum scapam de petele galbene de la transpiratie? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| KaRioKa a răspuns:

Pui pe pata bicarbonat de sodiu cu putina apa si lasi 15-30 de minute! funda?

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna. Depinde de organismul omului. Deodorantul nu e facut sa nu mai transpiri ci sa nu mirosi urat. Referitor la petele galbene, hainele respective trebuiesc spalate. Poti adauga venish sau mai stiu eu ce. Incearca sa le lasi la muiat si dupa sa le speli. Cam asta e singura solutie. Succes!

| Anonim2938 explică:

Am incercat cu apa si cu otet, dar nu mergestraight face

| Anonim2938 explică:

Cred ca nu ati inteles! Ma dau cu deodorantwinking si le-am incercat aproape pe toate.am ramas la lady speed, dar degeaba. Daca nu stiti nu mai vorbiti.winking Eu port tricourile 1 singura zi nu 2-3 zile ca altii, numai ca eu mananc ff sarat si de la asta mi-se fac pete galbenewinkingDati-va draq de prosti(nu toti) ca nu poate omu sa puna o intrebare ca sariti voi ca spalatu sh deodorantu.ce sa zic d parca voua nu vi-s-ar putea intampla astawinkingOricum aveti stupid!