| popmirgea1999 a întrebat:

Cum schimb o parola de facebook? Va rog ajutati-ma Sunt disperat crying(( Nu mai pot crying((((((

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Intri la setarile contului si dai editeaza unde scrie parola si o schimbi. iti cere parola veche apoi cea noua pe care vrei sa o ai si salveaza sau ok ceva de genu. fundita? mersi!

| popmirgea1999 explică (pentru BoOoMbOnik):

Thx bomboniko :*:*
Am rezolvat :*

| BoOoMbOnik a răspuns (pentru popmirgea1999):

Da-mi si mie un mesaj cu id tau scumpicule love struck

| popmirgea1999 explică (pentru BoOoMbOnik):

Alex_maicon :*:*
Te asteptwinking

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Sus la dreapta la ''Acasa'', apoi la ''Setarile contului'' si modifici la ''Parola''.

| Kinus12 a răspuns:

Pe bara unde scrie facebook, la dreapta vezi poza si numele tau-----mai incolo e "Cauta Prieteni" ------"Acasa" apoi doua semne.Dai pe ai doilea si de duci pe pagina " Setari Generale ale contului". Acolo sunt date cateva optiuni si in dreptul fiecaruia scrie "Editeaza". Acolo iti cere parola curenta(cea veche) si parola noua si repetarea parolii noi.In prima casuta scrii parola veche(logic)si apoi parola ta noua(orice) si in a treia casuta scrii ce-ai scris si in al doilea. Apoi dai pe " Salveaza Modificarile" si gata.
Atata tot.Cuplacere pentru ajutor
By:Kinus12

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Intra la setarile contului aici https://www.facebook.com/settings?ref=mb Click pe ->Editeaza in dreptul la ->PAROLA -> introduci parola veche iar apoi parola noua.
Sper ca ai inteles. Bafta. Fundita?

| minho a răspuns:

Pai intri la setari si apoi acolo iti apare o caseta din care alegi meniul editare si vezi editare parola, introduci parola ta actuala apoi iti apare sa introduci parola dorita.