| anonim_4396 a întrebat:

Cum scot, sterg anumite intrebari si raspunsuri ale mele de la profilul meu.Nu vreau sa mai apara caci subiectele sunt vechi

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru fiecare ai 2 posibilitaţi: 1. Le poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel vor fi repostate. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării/răspunsului şi o rogi pe Stela să le şteargă. Trebuie să ştii că va trece un timp până vor fi şterse. Numai bine!

1 răspuns:
| Sperman a răspuns:

Nu poti!