| Criss1105 a întrebat:

Cum se activeaza internetul pe un Samsung GT-S3350 (Ch@t 335) la Orange? Dau fundita!happy

6 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Daca suni la rel clienti te trimite sa suni la 488 si iti va lua 50 eurocenti. intra pe orange.ro si cauta pe acolo setari automate, introduci nr tau detel si iti vei trimite cate un mesaj de acolo pentru orice:mms, internet, mai multe.vei vedea cand intri

| Criss1105 explică (pentru krysstal):

Am sunat la relatii clienti, si mi-au zis acelasi lucru ca tine, insa ei nu au telefonul in lista si in plus am incercat cu S3370 am primit setarile dar tot nu merge.

| krysstal a răspuns (pentru Criss1105):

Sorry...nu stiu...

| odo89 a răspuns (pentru Criss1105):

Atunci fa setarilem manual

| odo89 a răspuns:

Suna la rel clienti

| Stescu_Dumitru_1950 a răspuns:

M.orange.ro
http://www.m.orange.ro
apn-internet
--în rest nu mai completezi nimic
--opreşti telefonul şi îl porneşti din nou