| Al3xu7Zu a întrebat:

Cum se foloseste keylogger? adica cum pot afla parolele unui prieten prin keylogger?

3 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Esti raportat.
Acest lucru este ilegal daca nu stiai.
NIMENI nu te va ajuta.
SI Oricum, Mult Noroc cu Virusu din calculator pe care il ai de la KeyLogger.toate KeyLoggerulile au Virus special.Si antivirusuriile bune nu dau voie sa intre in calculator keyloggeruriile...de ex. daca prietenu tau are antivirus bun...si tu i dai keylogger.antivirusu nu-l va lasa sa-l primeasca.deci daca tu inca il ai.esti virusat.
Reinstalare Windows placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma poti mai cauta pe guagal laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi sparge un id si mie plscrying
dati add: dafny_edina