| PHLO007 a întrebat:

Unde pot reclama pe cineva care ia spart toate parolele unui prieten? Cred ca ia instalat KeyLogger. Doresc ca acest copil sa fie pedepsit, partea trista este ca am doar e-mailul acelui copil.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

La poliţie! Dar nu tu trebuie să reclami, ci proprietarul contului. Poţi face o încercare pe situl poliţiei romane, să întrebi ce şi cum!

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Idioti de omaeni care fac asa ceva

| itsoft a răspuns:

Idioti de oameni care fac asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa -i in doamne iarta-ma de idioti.mi l-a spart si pe al meu.dar mi-a pus si un avatar scarbos. adminii ar trebui sa rezolve problema sau respectivul sa-si schimbe parolele mai des si mai eficient.