| ღFrUmUsIkღ a întrebat:

Cum se instaleaza webu? cel mai bun rasp pr funditawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai rulezi setupul de pe cd-ul care l-ai primit cu camera si trebuie sa-ti arate install driver il instalezi daca are si soft pentru ea e bine sa-l instalezi si pe ala. Daca nu ai primit cd-ul atunci camera se poate sa aiba driverul in ea si cand o vei baga in pc o sa se instaleze singur driveru. Daca nici asa nu iti merge atunci iti recomand sa te uiti la videotutorialu asta http://www.videotutorial.ro/? p=99

5 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Iti trebuie un driver.un cd cu driveru.cand cumperi webu trebuie sa ti dea si un cd la el cu driveru.

| SimonaSymo a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=99 aici gasesti raspuns. funda?

| Candy a răspuns:

Bagi camera si pui sidiul in calculator si apoi dai instal next si unde vrei sa il pui si gata

fundiza

| Sageal a răspuns:

Conectezi web-ul la pc.bagi cd-ul cu drivere. urmăreşti instrucţiunile de instalare.

| karma15 a răspuns:

Cauti driverul pe gogle pentru modelul de web pe care il ai.