| GolopențaAdrian a întrebat:

Cum se repara aceasta eroare cand instalez un program pe laptop? Eroarea se numeste:The Windows Installer Service could not be accessed.This can occur if Windows Installer is not correctly installed.Contact your support personnel for assistance.Am nevoie urgent si raspunsul cel mai bun primeste funda?

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Asta se poate rezolva numai specialistii de la service autorizat! Posibil eroare de la soft sau de la hardware! Este posibil sa fie de la un anumit program care face conflicte cu celalalt program recent instalat si genereaza erori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel program care iti instaleaza ce doresti, nu este el insusi corect instalat. Bagi cd-ul boot-abil cu windows in unitate, restartezi si in loc de instal dai pe repair. Sau daca nu ai cd boot-abil cu acelasi windows, cauti winfix pe net si scanezi cu el.

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Multumesc

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Eu n-am pc am laptop si n-am cd bootabil

| anonim_4396 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Winfix, asa scrii pe google si descarci, instalezi si scanezi cu el.

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Asa am facut si acum scaneaza

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

N-a mers tot apare si winfix-ul arata ca n-a fost vreo violare