| vunk546 a întrebat:

Cum se sterge Windowsul? : )

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu se poate! trebuie sa bagi cd cu alt windows si sa-l instalezi pe alabig grin
Pa, pa.

| rolfenstein a răspuns:

Intri in windows la sistem 32 si stergi tot ce e pe acolo.laughing

| Sonnora a răspuns:

Nu poti shterge windowsul pentru ca e protejat trebuie sa-l schimbi si daca reushestisa-l stergi nu iti va mai merge pc-ul vei ramane vara sistem d operaretongue deci pc tau fva fi mort adica(un om fara creer ai prins ideea?)funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din exterior cu orice program decent de management al partitiilor hard-disk-ului sau chiar cu installer-ul Windows-ului. Adica ai nevoie de un CD bootabil.