| anonim_4396 a întrebat:

Cum se trimite un e-mail?

Răspuns Câştigător
| AlleSeniorita a răspuns:

Deci intri asa: Pe yahoo.com, te loghezi, in partea stanga iti va aparea o lista, printrecare sin MAIL, intri acolo, Tot in partea stanga de-asupra la INBOX scrie COMPOSE MESSAGE si o sageata, daca dai pe sageata alege MAIL, acolo iti va aparea sa trimiti un mail, adaugi adresa ta de mai, adresa destinatarului poate si un subiect apoi textul si dai SENDwinking

| thegabisuca a răspuns (pentru AlleSeniorita):

Dar daca este wordpad cum trimt? ca nu ma lasa sa trimit, zice ca nu poate fi trimis, este wordpad nu word office

| Miere_Dinu_1975 a răspuns (pentru AlleSeniorita):

Iti multumesc pentru raspuns

11 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Te duci pe pagina principală de la Yahoo Mail și sus în stânga, pe negru ai scris Compose Message. Dai click pe ăla. O să-ți apară o foaie albă ca în Notepad unde îți scrii textul. Deasupra ai Subject unde pui titlu mail-ului și și mai sus ai To: unde pui adresa de mail la care vrei să trimiți. Sub Subject ai trei taburi. Primul e Attachments. Acolo poți atașa diverse chestii mail-ului trimis. Melodii, poze sau orice fel de fișiere. După dai Send(localizat pe negru deasupra lui "To:") și gata.

| benny a răspuns:

Intri pe pagina ta de mail si dai in stanga sus la ''compose message''(deasupra la inbox) si scrii la ''to'' adresa la care vrei sa trimiti mailul si la ''subject'' scrii textul, dupa ce termini dai sent(langa compose message).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-i pe yahoo.com si te loghezi apoi click pe mail si acolo scrie "compunere" si dai click acolo apoi dai click pe "mail" si bagi id-ul dar sa fie cu @yahoo.com sau ymail.com sau rocketmail ca altfel nu merge si bagi un subiect optional si apoi click pe "trimitere"winking

| VLDG a răspuns:

Intri pe yahoo mail si acolo trimeti

| Zaharia_Vali_1967 a răspuns:

Zaharia Valeria, Petrosani, str.Ciresilor,nr 18, ci HD nr 567588, elib de pol Petrosani, 109. 2011.

| George_Negru_1987 a răspuns:

Cum se trimite un email

| Dulse_Ionutz_1991 a răspuns:

Dianastefan@succceshrexpert.com

| Hristache_Augustina_1996 a răspuns:

Cum se trimite un email