| necris77 a întrebat:

Cum sterg un raspuns postat de mine pe TPU?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua posibilitati: 1.Il raportezi ca avand continut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil/spam, dupa caz. 2.Scrii un mesaj din CONTACT si o rogi pe Stela sa-l stearga. Le poti folosi pe amandoua simultan, poate va fi sters mai repede. Numai bine!

4 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Repet de mii de ori, nuuu se pot sterge, cice doar daca cineva iti da la intrebarea respectiva 'reporteaza'funda?

| Skittles19 a răspuns:

Il raportezi.

| necris77 explică:

Mirunica calm down ca is nou pe aici

| samsungyoung a răspuns:

Vreau sa ster si eu cate raspunsuri postate pentru ca am rezolvat problema.