| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg intrebarile puse de mine dar sunt mai vechi si nu mai primesc raspunsuri imi sp cineva?

Răspuns Câştigător
prfml
| prfml a răspuns:

Dar lasa-le acolo, chiar daca nu mai raspunde nimeni, poate ai primit sfaturi bune si vrem sa invatam din ele, eu intodeauna cand sunt interesat de ceva, dau la cautare si poate ceea ce caut tocamai ai intrebat tu si vreau sa consult raspunsurile pe care le-ai primit, in felul acesta lasi ceva in urma ta care pe altii ii va ajuta, doar acesta este telul site-ului.

2 răspunsuri:
| raidu2004 a răspuns:

O rogi pe Raluca din cate stiu eu tu nu poti sa le stergi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am:d