| PVAAVU a întrebat:

Cum sunt fetele de oras.adica cum se comporta cea mai mare parte dintre ele cu oamenii si in societate.Dau FUNDA si VOTURI! Pot raspunde si fete si baieti, si de la sat se de la oras; dar NUMAI cei care au cunoscut fete de oras (destul de multe ca sa-mi poata spune).

3 răspunsuri:
| PVAAVU explică:

Da stiu, imi veti spune:"De ce vrei sa stii atat de mult de ele; de ce nu te interesezi cu astea de sat."Astea de sat le-am intalnit si cunoscut, si pana ajung sa cunosc fete urbane mai am de asteptat.

| Vioara112 a răspuns:

Fetele de oras sunt foarte da foarte vagaboante.(desigur nu toate marea majoritate sunt frumoase si cam atat).

| PVAAVU explică (pentru Vioara112):

Care-s motivele?