| AdyP20 a întrebat:

Cum trimit o scrisoare la piata az ca sa public un anunt? Scriu doar CP, OP Cluj-Napoca si o trimit ca si recomandata? Sau o trimit normal si scrii adresa completa?

Răspuns Câştigător
| gabi1203 a răspuns:

Fiecare ziar are talon pentru publicarea anuntului.Se decupeaza si se pune in cutia inscriptionata cu piata de la a la z de la chioscul de ziare

| gabi1203 a răspuns (pentru gabi1203):

Cred ca ar trebui sa iti multumesc pentru funda....toata lumea se zbate pe aici pentru funda desi sincer nu stiu ce rol arelaughing...ms oricum

1 răspuns: