| pantera a întrebat:

Da chiar asa nu ma ajuta nimeni. la intrebrea "Salutare.am un laptop cu wireless,vreau sa prind de la vecinul de vis-a-vis,si nu pot nu este destul semnal.va rog spuneti-mi ce sa cumpar sau ce sa fac sa pot prinde.merci apropo stau la casa"

6 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Pai... sa puna vecinu router-ul langa un perede care e mai aproape de tine...

| userr a răspuns:

Vezi aici, o sa te ajute: http://antenewireless.ro/

| Agnes00 a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat sa mergi mai aproape de el. Poate nu-ti merge pentru ca nu ai parola.

| seby4music a răspuns:

Exista antene wireless pentru pc/laptop cu mufa usb.in Romania nu prea stiu unde se gasesc...si este si un program de spart parole wireless.

| laptopnews a răspuns:

Vecinul stie? Ai si parola, nu?