| tonyc7 a întrebat:

Daca am apucat sa dau o comanda online de un produs, insa nu am mai finalizat operatiunea prin confirmarea linkului de pe mail primit (pentru ca m-am razgandit in privinta produsului si nu-l mai vreau), de ce totusi sunt instiintat ca produsul mi-a sosit prin curier (cu toate ca se preciza ca nu se poate trimite daca nu confirm dand click pe acel link)?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-l ridici si gata. Ai dreptul sa te razgandesti in 14 zile sau daca a venit ai dreptul sa-l ridici sau nu.