| Anchi_5543 a întrebat:

Daca am o restanta din anul I si in anul II am o medie de 9, 30 se poate trece in anul III la fara taxa? (restanta vreau sa o dau in iulie in sesiune de restante dar secretara mi-a spus ca este imposibil financiar, ca trebuie sa o dau de abia in anul III in sesiune de credite=o mare prostie! aaa si sa mai adaug ceva eu am m-am prezentat la examen si l-am luat dar in catalog apar absenta, si asa m-am trezit cu restantacryingcrying si nici nu o pot dacrying )
Vreau sa stiu si eu ce parere aveti.Ms mult

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atâta timp cât ai restanță nu poți trece pe locurile fără plată, indiferent ce medie ai!
Învață să-ți pui notele în carnet și fiecare profesor să semneze, că numai așa poți proba că ai fost la examen!
Pa, pa.