| Dina2306 a întrebat:

Am terminat anul 1 si am restanta la sport. sunt la taxa si vreau la buget. Chiar daca sportul are 0 credite nu pot trece de la taxa la buget nu?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma asteptam sa stii ca la buget se intra doar daca ai medii de peste 9.50, ori tu ai restanta... deci, imposibil sa ajungi al buget.
Vezi ca, in anul 1 de facultate daca ai restante, poti sa ramai repetent si sa fii nevoit la anul, sa dai din nou examen la facultate!

| Zaygon a răspuns:

Depinde de cate locuri sunt bugetate, de caati mai au restante si depinde de facultate.

| Victoria009 a răspuns:

Din pacate, nu.Din cate sstiu eu.(