| anonim_4396 a întrebat:

Daca am secreretia aceea albicioasa fara miros, fara sa provoace mancarimi sau usturimi. Ma simt mai nervoasa, mai stresata de la un timp. Ce pot insemna aceste lucruri?
Mentionez ca nu mi-a aparut prima menstruatie.
Va rog, ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| OanaMada a răspuns:

Secretia aceea este ceva normal oricine are dar nu sa fie din abundenta, dar daca e asa consulta un ginecolog

| Adinutzzaa a răspuns (pentru OanaMada):

Nu este abundenta sa curga intruna numai ca ma simt umeda si imi dau seama cand imi curge.

| Adinutzzaa a răspuns (pentru OanaMada):

Nu este abundenta dar simt cand imi curge adica ma simt umeda si atunci stiu ca imi curge.

| OanaMada a răspuns (pentru Adinutzzaa):

E normal oricine are secretie dar depinde sunt la multe feluri esti si cea urat mirositoare si cea alba si transparenta nu stiu sa iti spun prea mult si eu am secretie alba la fel la tine ma simt umeda dar am mers la doctor si a zis ca e normal dar sa nu fie din abundenta