| RobbyE a întrebat:

Singura diploma pe care "o iei" dupa ce termini facultatea este cea de licenta? Sau mai sunt si altele? Adica, daca tu nu iti iei diploma de licenta primesti alta hartie cu care sa arati ca ai terminat o facultate? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu ai luat licenta primesti doar foaia matricola, cu toate notele luate la disciplinele studiate. Numai bine!

| PinkPanther a răspuns:

Primesti o diploma de absolvire...parca, dar aia e egala cu 0 daca nu ai licenta.

| Bogdana91 a răspuns:

Ei, ceapa ta! Nu ai luat licenta, bad boy!

| Q73 a răspuns:

Doar licenta, cu o eventuala adeverinta eliberata doar la cerere.
Stima