| LighteD a întrebat:

Daca am terminat liceul si am atestat tehnician in administratie, unde ma pot angaja in domeniu? Sau oricum nu mi'e de folos acea diploma?

Răspuns Câştigător
| ares8 a răspuns:

De folos oricumiti va fi vreodata in viata. Incearca pe la consiliile locale,la primarii,ei au asemenea posturi. Totusi, cer sa ai experienta, dar o incercare nu strica.
Bafta!

1 răspuns:
| anutza a răspuns:

Uite aici cam la ce te ajuta acea diploma http://www.ro-consult.ro/index.php?cat=11&action=showproduct&id=105