| Mayy a întrebat:

Imi fac un cont paypal m toate bune si frumoase. pana la ultimul pas, cand trebuie confirmat " account limits ". si imi da eroarea asta "We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card.
Dar am pus informatii corecte.si am incercat de mai multe ori. ce sa fac?
(Apropo cardul pe care l-am folosit pentru activare e visa electron)

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Paypal are probleme cu visa electron sau invers, mai ales invers...am incercat si eu asta si nu au putut sa-mi confirme cardul.Iti sugerez daca ai peste 18 ani si cam logic ca ai ca altfel n-ai fi putut sa-ti bagi un card la Paypal (decat daca e altcuiva) sa-ti faci un cont la Raiffeisen, studentocard. Primesti un MasterCard care merge activat cu Paypal.Vezi ca trebuie sa ai macar 10 lei pe card. Sigur merge, ca am facut eu asta tongue