| Marius19881 a întrebat:

Daca ar avea loc o ruptura in spatiu-timp sau nu stiu ceva de genul, credeti ca universul se poate derula de o infinitate de ori,sa presupunem prin absurd ca da,daca da, eu o sa am o infinitate de vieti? sau ar fi doar copii de-ale mele?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti 100%nebun se recomandă consult psihiatric urgent cu incepere tratament. Asaceva ce zici tu acolo nu se va intampla niciodata, tu nu o sa ai o infinitate de vieti "copii de ale tale", da, copii xerox doar.