| Radandam a întrebat:

Dacă aveai un hematom, puteai sta 2 ani fără sa faci operația, fără sa iei ceva pastile impotriva? E posibil ca la un RMN cu substanță fără contrast sa spună ca nu sunt urme de hematom, dar la un alt rmn cu substanță de contrast sa zică ca de fapt exista? Și după 2 ani e posibil? astept pareri

3 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Sunt multe grupuri naturiste de Facebook pe care poti sa intrebi acolo ai sansa sa gasesti vreo asistenta, ceva, aici sunt doar scolari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit sa imi iasa rmn-u gresit deci sa nu ai prea multa incredere nici in aparat nici in specialisti. Vorbeste cu medicu de familie si vezi niste analize de sange si poate tratament

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Nu vrei sa-ti intrebi medicul de familie si sa nu mai pui aceeasi intrebare de 20 de ori reformuata aici?