| Radandam a întrebat:

Credeti ca la un RMN fără substanță de contrast la cap, se vedea dacă am o problema cu curierul, dacă am hematom, sau poate sa fi dat greș rmn ul și sa nu fi văzut cum trebuie? Păreri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

RMN-ul nu da gres, tocmai pentru ca este foarte sofisticat si precis, aratand exact ce este in cutia craniana!
Problema ta se cheama Ipohondrie, fiindca RMN-ul facut recent, arata cap ca nu ai absolut nimic la creier!
https://www.tpu.ro/......ativ-nu_2/

PS Nu am inteles ce treaba ai putea avea cu "curierul", mentionat in topic :)

| Radandam explică (pentru Violleta2022):

Ahh, ma refeream la creier, dar e de vina autocorectorul. Mersi!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Radandam):

Verifica intotdeauna ce ai scris inainte sa postezi topicul, in felul asta, nu ai suprize happy