| grigor3 a întrebat:

Daca bag 100 de lei la o casa de pariuri si imi da bonus 100 deci am 200 de lei, pot sa-mi scot banii aia fara sa-i joc? sau macar 100 de lei ce am bagat eu?

4 răspunsuri:
| Anonim435 a răspuns:

Nu vei putea scoate bonusul care il primesti.Deobicei in functie si de site-ul pe care vrei sa joci trebuie sa rulezi bonusul de 3 ori ca sa poti sa-l retragi si mi se pare ca nu ai voie sa ai cota mai mica de 1, 5 ca altfel nu se ia in considerare.

| grigor3 explică (pentru Anonim435):

Dar macar banii de-i bag pot sa-i scot?

| grigor3 explică (pentru grigor3):

Fara sa-i rulez, sa-i scot dupa ce primesc bonusul! doar bonusul sa-l rulez

| Anonim435 a răspuns (pentru grigor3):

Nu stiu citeste termenii si conditiile pentru acordarea bonusului.Acolo scrie tot si daca poti sa retragi si daca nu poti retrage bani bagati de tine.La bet365 unde aveam cont puteai retrage banii bagati de tine insa repet nu stiu cum ii la alte site-uri