| Razvan1lol a întrebat:

Daca biletul meu de avion de la Blue Air a fost anulat si l-am achizitionat de la o agentie de turism, trebuie sa discut cu agentia sau Bule Air? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Agenția rezolvă. Agenția e obligată să îți asigure un alt bilet pentru destinația la care ai avut biletul la Blue Air. Tu nu ai nici o treabă cu Blue Air deoarece nu ai achiziționat un bilet prin aplicatia/site-ul lor. Ci prin un intermediar, partener de al lor.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Discuta cu agentia care ti-a vandut biletul, nu cu compania de avioane Blue Air.