| Dascaliuc_Ionel_1999 a întrebat:

Salut tpu.Cineva mi-a trimis prin posta un colet marti dimineata.Am fost in fiecare zi la posta sa intreb de colet sinimic. Daca nu a ajuns in 3 zile mai ajunge coletul? HELP

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Depinde de unde. O sa ajunga, abia dupa 2 saptamani te poti impacienta. Mergi la posta si verifica, s-ar putea sa nu iti fi lasat avizul.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Stai calm ca o sa ajunga, doar intarzie, si eu am patit asta...si du-te si intreaba la posta pentru ca nu intotdeauna vine aviz acasa