| dannys a întrebat:

Daca cineva imi da ignor pe mess mai pot coresponda prin email? Sau mai exista alta posibilitate sa fiu in lista ei fara sa ma scoata de acolo(de la ignor) si fara sa-mi schimb eu adresa de mess?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Prin mail normal ca merge dar are şi o opţiune la mail să dea block la o anumită adresa ca să nu mai primească mesaje happy

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Daca ti-a dat ignore nu mai esti la ea in lista (decat la address book). poti comunica prin mail, nu poti sa vorbesti cu ea pe mess. mailurile le primeste, este la alegerea persoanei daca raspunde sau nu. sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin email poti coresponda, daca esti la igg nu mai apari in lista persoanei respective.atunci cand te va scoate de la igg trebuie sa-ti dea din nou add. sper ca te-am lamurit cat de cat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-ti da IGNOR, corespondenta cu persoana respectiva este total lipsita de sens. Ti-a spus adio si ii poti intoarce si tu spatele fara remuscari.

| n3bunatica a răspuns:

Da inca mai poti coresponda pe e-mail.doar ca de cele mai multe ori o sa intre e-mailurile la spam/bulk.nu ii mai apari in lista odata ce ti-a dat ignore.esti in lista de ignore.si poti sa ii apari din nou in lista doar daca te scoate si iti da add.

Răspuns utilizator avertizat