| iulia85 a întrebat:

In iulie m am despartit de prietenul meu, tot atunci eu am crezut ca mi a dat ignor pe mess pentru ca nu mai aparea deloc online.Azi am avut surpriza sa l vad in lista de mess online, oare de ce dupa atata timp s a gandit sa ma scoata de la offline?

Răspuns Câştigător
| ForeverYooooooooooooooung a răspuns:

E posibil să nu te fii avut la offline..ci doar să nu fi intrat pe mess... Şi dacă este aşa cum ai zis tu; D poate şi-a adus aminte de id'ul tău sau de tine şi a dorit să vorbească cu tine, dar nu a avut tupeu.; D Părerea mea este că ar trebui să-l intrebi..pentru a afla adevărul.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Posibil sa se mai gandeasca la tine

| neutrino a răspuns:

Multi fosti parteneri isi dau arama pe fata atunci cand relatia se rupe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca de prin septembrie nu mai vroia sa te sune thinking