| c3rveza a întrebat:

Daca cineva te are la block pe facebook mai poate vedea mesajele tale??

Răspuns Câştigător
| Iru08 a răspuns:

Chiar daca ti-a dat block, mesajele cu tine le mai poate vedea, doar ca nu mai poate trimite altul. Si tu, de asemenea poti vedea arhivele cu persoana. Sa-mi dai id-ul daca vrei PrintScreen
Funda?

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu, nu ii mai apare nimic din ceea ce faci/scrii daca te are la block. De asemenea, daca pui pe cineva la block, nu il vei mai vedea pe facebook, nu iti va aparea la cautare, nimic.

| c3rveza explică (pentru LolaLollita):

Stiu asta... eu ma refeream la mesajele private! Inainte sa dea cineva block am vb cu el si ma gandeam daca ii mai scriu ceva pe chat pentru ca este la arhiva va mai putea vedea!

| LolaLollita a răspuns (pentru c3rveza):

Din cate stiu eu, nu va mai putea vedea ce scrii dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Nadya21 a răspuns:

Nu. Funda?

| кℓaяa a răspuns:

Nu pentru ca nu mai pot sa il gasesti!

| c3rveza explică (pentru кℓaяa):

Pai am mesajele din arhiva...