| CoZoMy a întrebat:

Daca descarc jocuri de pe android market sau intru pe android market imi consuma din internet(adica imi ia din MB)?

5 răspunsuri:
| butterflyone a răspuns:

Dar vezi ca la joc scrie cat Mb iti ia, eu prima oara am facut o confuzie si am zis ca ala e spatiu dar de fapt aia sunt MB pe care ti-i ia cand descarci jocul asa ca te poti incadra.

| KrysstalB a răspuns:

Da...daca folosesti netul de la cartela, daca gasesti undeva wi-fi nu iti ia nimic si merge mult mai repede descarcarea...

| Ryder007 a răspuns:

Daca te referi la net pe cartela, da it ia din mb daca descarci.

| ToOmYOfficial96 a răspuns:

Daca ai cartela cu MB iti ia din ei daca ai cartela Frog nu-ti ia nmc iar prin wi-fi nu are ce sati ia!

| Anonimus94 a răspuns:

Daca folosesti serviciul 3G da, prin Wi-Fi nu iti ia nimic.