| 1Chris1 a întrebat:

Daca eu as sta in Craiova si cineva in Vaslui, si as vrea sa-i trimit un colet cu niste lucruri electronice mici, cum as proceda la posta? Ce-mi trebuie? Adresa, numele destinatarului sau ce? Cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Nume destinatar
localitate
Judeţ
Adresă

1 răspuns:
| DimLight a răspuns:

Adresa lui, costul e la kg din cate stiu vezi pe site la posta romana, ai grija sa le ambalezi bine in polistiren sa nu se defecteze ca aia nu au grija prea mare de colete, ceri sau iti dau anumite stickere cu fragil, bafta