| katalinu26 a întrebat:

Daca fac abonament de 50e la Orange si iau un telefon de 80e cat trebuie sa platescprima data, trebuie sa platesc in avans cateva luni sau cat?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Plătești aparatul telefonic și prima lună de abonament pe loc, la activarea numărului de telefon!
Pa, pa.

| MeConstantine a răspuns:

Daca nu ai mai avut cont niciodata trebuie sa platesti taxa de abonament in avans pe trei luni+ desigur dispozitivul

| katalinu26 explică (pentru MeConstantine):

Sistemul asta e valabil pentru toate retelele?

| cezy006 a răspuns:

Cand il iei trebuie sa platesti 80e pentru telefon apoi platesti in rate lunare cate 50e