| l1t7leb0y18 a întrebat:

Daca habar nu aveti nu va bagati in seama va implor! Sau cu un raspuns din 20 de cuvinte. Sunt in U. K. (Anglia, Marea Britanie) mai exact, si mi-am luat un telefon.si cu cablul USB.il conectez la laptop, ii dau Choose Modem Mobile Internet. Adica conexiune Dial-ul happy. am o singura problema. Pe yahoo messenger, nu merge webcam-ul. Webcam-ul este incorporat in laptop, Am si internet wireless care il iau de la altii.Nu am router.si merge webcam-ul (Atunci cand sunt pe wireless) doar ca ma conectez pe Dial-ul (de la telefon) nu merge.Am windows 7 Ultimate. am avut si windows vista si dadea aceeasi problema! Dar nu cred ca e de la windows problema.cam ce as putea face sa pot face webcam-ul sa mearga si prin conexiune Dial-up prin usb, nu doar prin wireless? Am reinstalat Driver-ul de la Dial-up, a mers webcam-ul cateva minute. apoi dintr-o data in timp ce vorbeam pe mess, Adio webcam! ma poate ajuta cineva? ce pot face sa mearga webcam-ul si prin conexiune Dial-up?

2 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Mai simplu decat 20 de cuvinte intra aici au forum chat online cu admin
http://laptopservice.ucoz.com/

| l1t7leb0y18 explică:

Ceva despre webcam...eu cu webcam am probleme.nu cu jocurile tongue pls