| anonim_4396 a întrebat:

Daca incalzesc putin la microunde floricelele de cumparat, ies bune la gust?

6 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Daca le lasi f putin. vor iesi... calde. Dar cam atat.
Shin

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu...se vor arde si vor scoate fum deoarece cuptorul le incalzeste cam tare...Mai bine le lasi asa.Nu ies mai bune la gust...se incalzesc/ard... dupa caz.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde de cuptor, la mine a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu foarte bune dar ies happy...

| elisa_2627 a răspuns:

Nu...pentru ca se vor arde.Sunt floricele de preparat la microunde si sunt super.Eu folosesc aproape zilnic.Incearca si tu.

| mycutzacryss a răspuns:

Poi nu sun chiar asa bune... dar incearca si vezi daca iti plac si ai grija sa nu le lasi prea mult