| waXonwaXoff a întrebat:

Daca iti iei scutire la sport la sfarsit de semestru iti incheie media 10 sau nu ti-o incheie de loc?

3 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Ca sa nu faci sport iti trebuie scutire de la medic precum suferi de o boala si nu poti face sport sau sa alergi.Depinde de profesor,in general nu ai note la sport,e pur si simplu o scutire si nu ai note,atat tot,dar daca nu ai o medie, te scade mult la media generala, aproximativ 26 de sutimi [ daca ai 10 la toate media generala iti va iesi 10 chiar daca nu faci sport]...

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Nu ti-o incheie de loc.

| Cocki a răspuns:

Nu ti-o incheie big grin. Cel putin asa stiu eu. Am un coleg in clasa care e scutit si nu i-o incheie. Nu are voie sa faca nimic. E ca si cum nu ai avea ora de sport. Dar stai linistit daca iti iei scutire nu iti afecteaza partea scolarawinking Nu-ti fa griji. Daca ai dificultati la efectuarea alergari, sariri in lugime etc. poti sa iti strici media generala sad, dar daca iti iei scutire nu patesti nimic :X. Succes